Kasia i Dennis

Oj Kasieńka i Dennis … tegoroczne, październikowe wesele, na które czekaliśmy z niecierpliwością dwa lata. Oni jak z obrazka, piękni, szczęśliwi i zakochani. Byliśmy razem od początku przygotowań, startowaliśmy jedynie z ustalonym terminem, umową podpisaną z salą weselną i zespołem. Co do reszty czarowaliśmy, wymyślaliśmy, po prostu bawiliśmy się tym czasem. Kasia wyglądała oszałamiająco w sukni projektu Sylwii Kopczyńskiej,  bardzo się cieszyliśmy kiedy wraz ze swoimi druhenkami postawiła na odważny i nieoczywisty projekt. Dennis z kolei wspaniale wyglądał obok niej w świetnie skrojonym i dopasowanym garniturze. Wygląd sali weselnej to Jej małe marzenie, które udało nam się spełnić. Od użycia koloru przewodniego, czyli różu w tekstyliach, po złote sztućce i podtalerze, a także wykonane przez nas w duecie z Cut It Now winietki. Duże wrażenie da gościach zrobiły też kolorowe chmurki, miękko zwisające nad ich głowami. Dodały one charakteru i lekkości całości. Goście bawili się wyśmienicie przy dobrej muzyce, dźwięcznym wokalu popijając dobrej jakości prosecco. Jaki jest klucz do tak udanego przyjęcia weselnego? Wybór odpowiednich podwykonawców, którzy zadbają o każdy najdrobniejszy szczegół używając w tym celu swojej najlepszej wiedzy oraz ta nić porozumienia z konsultantem ślubnym plus zaufanie. Ot tylko tyle lub aż tyle.

Kasia i Dennis o nas:


„Och…już od naszego pierwszego spotkania z Klaudią na targach ślubnych ,wiedzieliśmy że to właśnie ona zorganizuje nam nasze wymarzone i najpiękniejsze wesele 😀 I tak właśnie było ! Albo i lepiej ! Klaudia to po pierwsze wspaniała osoba , pełna energii i pozytywnego nastawienia , dla niej po prostu nie ma rzeczy niemożliwych ! Jej pomysł na winietki był niesamowity a wykonanie to oczywiście PETARDA ! 😀 Każdy najmniejszy szczegół był dopracowany w 100% , często mieliśmy wrażenie że czytała nam w myślach ! 🙂 Wspierała nas na każdym etapie przygotowań , nieraz podnosiła nas na duchu gdy nie było wiadomo czy pandemia nie pokrzyżuje nam planów. Finalnie było IDEALNIE , zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni ! Wraz z Patrykiem włożyli ogrom pracy żeby w dniu wesela jak i tuż po nim , wszystko było jak należy , a to naprawdę miłe uczucie gdy nie trzeba o nic się martwić !
Nasza współpraca z Talk about Love to nie tylko idealnie dopracowane wesele ale i możliwość spędzenia cudownego przed ślubnego czasu z takimi niesamowitymi osobami jak Klaudia i Patryk!
Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto zatrudnić konsultantkę ślubną to powiem szczerze : oczywiście że warto!
Dziękujemy kochani !”

Film z serii „sztos” Michał z Hey Folks Films

Fotografowała Madzia z Cuda Niewidy