Nasza historia

Połączenie pasji, kreatywności i miłości do wszystkiego co piękne sprawiło, że narodziła się nasza firma Talk About Love.

Zanim podjęliśmy współpracę z pierwszymi klientami chcieliśmy zobaczyć jak to jest po tej drugiej stronie, czego sami oczekujemy w tym dniu, jakie emocje żądzą ludźmi przed tak ważnym wydarzeniem. 

Tę przygodę zaczęliśmy ponad 5 lat temu wykorzystując wcześniej zdobytą wiedzę oraz testując nasze umiejętności organizacyjne, pomysły i cierpliwość na własnym przyjęciu weselnym.

Wraz z początkiem naszego małżeństwa rozpoczęła się historia Talk About Love.

Następnie zaufali nam i powierzyli organizację swojego wesela znajomi. 

Tak po kilku latach zdobyliśmy szerokie grono klientów, którzy z chęcią polecają nasze usługi dalej, a realizacje ślubne, które udostępniamy w świat przyciągają kolejne pary, które chcą by ten dzień był wyjątkowy.

Ślub i wesela zawładnęły naszą codziennością. Oprócz pracy stały się dla nas po prostu sposobem na życie, dobrą zabawą i formą spędzania wolnego czasu, bo kiedy nie organizujemy przyjęć myślimy o … przyjęciach. Uwielbiamy podpatrywać pracę innych konsultantów, florystów, dekoratorów z Zachodu, sprawdzać najnowsze trendy, układać w głowach aranżacje. 

Nie spoczywamy na laurach, nie działamy szablonowo, więc po każdym skończonym sezonie robimy wspólnie burzę mózgów i myślimy nad tym jak udoskonalić naszą pracę, jak sprawniej przeprowadzić naszych klientów przez cały proces organizacji ślubu i wesela.