Kontakt

Pierwsze spotkanie pozwala nam lepiej się poznać. Jest całkowicie NIEZOBOWIĄZUJĄCE I BEZPŁATNE.

Chcemy się dowiedzieć z kim będziemy mieli przyjemność pracować, jakie macie zainteresowania, marzenia i plany dotyczące wesela, czyli co Wam w duszy gra. Określimy na jakim etapie przygotowań się znajdujecie i ustalimy zakres, którego będzie dotyczyła współpraca. Pamiętajcie, że zajmujemy się zarówno pełną, jak i częściową organizacją i koordynacją. My z kolei opowiemy co nieco o naszej pasji do ślubów

Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy przygotowaną przez nas indywidualną ofertę, która zawiera wizję ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego w postaci prezentacji i prognozowany budżet. Po tej rozmowie będziecie mieli czas na podjęcie decyzji. Jeżeli nasza oferta przypadnie Wam do gustu dopełniamy formalności związanych z współpracą.

Podczas kolejnego etapu wspólnie wybieramy firmy z naszej szerokiej bazy podwykonawców, które idealnie dopełnią ten dzień. Współpracujemy tylko z najlepszymi profesjonalistami z branży ślubnej, którzy świadczą najwyższej jakości usługi.
W dniu ślubu dbamy o to by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy w stałym kontakcie z innymi podwykonawcami, pilnujemy terminowości oraz jakości świadczonych
usług.

Przygotowany wcześniej scenariusz nie pozwoli na pominięcie żadnego ważnego etapu wesela. Wy jako główni bohaterowie tego dnia będziecie mogli w pełni oddać się zabawie i poświęcić więcej uwagi gościom weselnym.

Wyślij do nas zapytanie.    ↑ Top of Page