Twój Ślub We Włoszech

Czy Waszym marzeniem jest kameralny ślub we Włoszech? Pragniecie pobrać się w kościele, w małej, urokliwej włoskiej miejscowości? Może interesuje Was symboliczna ceremonia w gronie najbliższych osób? Organizujemy śluby kościelne, cywilne lub humanistyczne w dwóch włoskich regionach: Toskanii oraz Apulii.

Zajmiemy się znalezieniem przytulnej i intymnej lokacji, w której wspólnie ze swoimi gośćmi będziecie celebrować ten wyjątkowy dzień, kosztując słynnych włoskich specjałów, popijając dobrym winem z okolicznych winnic. Organizujemy wszystkie usługi niezbędne do podkreślenia i zapamiętania Waszego ślubu i wesela. Od fotografa, filmowca, DJa, cukierni, papeterii, różnego rodzaju atrakcji po kwestie związane z wyborem sukni ślubnej czy garnituru, znalezieniem zabytkowego włoskiego pojazdu, który uświetni Wasze mini podróże.

Dodatkowe zalety takiego rozwiązania to połączenie wesela i wakacji. Organizujemy ślub, a potem przez kolejne dni cieszycie się wolnym czasem w gronie najbliższych.

Jakie są koszty ślubu we Włoszech? Głównymi elementami determinującymi budżet takiego przyjęcia jest liczba gości oraz okres w jakim chcielibyście wziąć ślub. Współpracujemy z wieloma włoskimi, rzetelnymi firmami świadczącymi usługi weselne i okołoweselne, ale korzystamy również z usług polskich podwykonawców, którzy razem z nami obsługują tego typu eventy na najwyższym poziomie.

Czemu organizujemy śluby tylko w dwóch regionach Włoch?

TOSKANIA

APULIA

Beautiful vector hand drawn vineyard
 Illustration. Detailed retro style image. Vintage sketch element for labels, packaging and cards design. Modern background.
apulia

Pierwszy powód czysto prozaiczny, zakochaliśmy się w Toskanii od pierwszego wejrzenia podróżując tam zupełnie prywatnie. Zamarzyliśmy jednocześnie o tym, aby właśnie w tym miejscu zostawić po sobie ślad i móc uszczęśliwiać naszych klientów pięknymi realizacjami na takich wyjątkowych terenach. Szeroki dostęp do najwyższej jakości wszelkiego rodzaju produktów w Toskanii pozwala na organizację przyjęć weselnych na poziomie światowym. Otwartość tej nacji umożliwia poznanie kultury i zwyczajów włoskich od podszewki.

Apulia z kolei skradła nasze serca przy okazji organizacji pierwszego zlecenia we Włoszech. Wcześniej nie mieliśmy okazji poznania tego regionu. Białe budynki, trullo, genialne jedzenie typu: tiedda barese czy pasta orecchiette to istne niebo w gębie, a tajemnicze gaje oliwne o ogromnych połaciach dodają uroku całości. Na tym terenie również współpracujemy z niezwykłymi firmami, które spełniły oczekiwania zarówno nasze jako organizatorów wesel jak i klientów oraz ich gościa.
↑ Top of Page