Twój ślub we Włoszech

  Czy Waszym marzeniem jest ślub we Włoszech?

Znajdziemy dla Was przytulną i intymną lokację, w której wspólnie ze swoimi gośćmi będziecie celebrować ten wyjątkowy dzień, kosztując słynnych włoskich specjałów, popijając dobrym winem z okolicznych winnic i podziwiając przepiękne widoki.

Organizujemy wszystkie usługi niezbędne do podkreślenia i zapamiętania Waszego ślubu i wesela. Począwszy od kolacji powitalnych, pizza party, fotografa, filmowca, DJa, cukierni, papeterii, różnego rodzaju atrakcji po kwestie związane z wyborem sukni ślubnej czy garnituru, znalezieniem zabytkowego włoskiego pojazdu, który uświetni Wasze mini podróże.

Wesela we Włoszech organizujemy głównie w Toskanii, Apulii i na wybrzeżu Amalfi, ale jesteśmy otwarci na inne regiony. Kochamy zdobywać świat i doceniamy to, że praca konsultanta ślubnego umożliwia nam również realizowanie naszej pasji jaką jest podróżowanie.

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu zarówno kameralnych wesel zagranicznych, jak i tych liczniejszych.

 Co nas wyróżnia?

Elastyczność. Nie bazujemy na wąskiej puli miejsc, w których organizujemy wesela. Dobieramy lokację indywidualnie, zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami naszych klientów. Szukamy tak długo, aż konkretna willa, agroturystyka trafi swoim klimatem prosto w Wasze serca.

Ta zasada tyczy się również innych usług i usługodawców. Dajemy szeroki wybór, ale w sposób uporządkowany, po wstępnej selekcji konkretnych ofert, przeprowadzonej na podstawie rozmów z Wami i wyłuskanych z nich informacji o Waszych marzeniach.

Świeżość. Nie lubimy masówki, nigdy nie będziemy robili masówki. Każde wesele traktujemy jak nasze „dziecko”. Robimy wszystko, aby było maksymalnie dopieszczone. Ograniczamy liczbę zleceń zagranicznych w danym roku, aby móc utrzymywać wysoki poziom świadczonych usług.

 

 Jakie są koszty ślubu we Włoszech? 

Głównymi elementami determinującymi budżet takiego przyjęcia jest liczba gości oraz okres w jakim chcielibyście wziąć ślub. 

Pierwszego czynnika nie trzeba tłumaczyć, natomiast co do daty planowanego ślubu to, aby zminimalizować koszty polecamy rozważenie wyboru takich miesięcy, które są poza ścisłym sezonem weselnym we Włoszech. 

Na cenę, tak jak i w Polsce wpływa również zakres pożądanych usług. Im więcej atrakcji zażyczy sobie przyszła Para Młoda tym bardziej budżet szybuje w górę, to naturalne. Trzeba jednak pamiętać, że wszelkie usługi związane z branżą ślubną we Włoszech są droższe niż w naszym kraju. Różnice nie wynikają jednak z różnic jakościowych, a zwyczajnie z tych walutowych i zarobkowych.

Współpracujemy z wieloma włoskimi, rzetelnymi firmami świadczącymi usługi weselne i okołoweselne. Korzystamy również z usług polskich podwykonawców, którzy razem z nami obsługują tego typu eventy na najwyższym poziomie.