Twój ślub we Włoszech

Czy Waszym marzeniem jest kameralny ślub we Włoszech? Pragniecie pobrać się w kościele, w małej, urokliwej włoskiej miejscowości? Może interesuje Was symboliczna ceremonia w gronie najbliższych osób? Organizujemy śluby kościelne, cywilne lub humanistyczne w dwóch włoskich regionach: Toskanii oraz Apulii.

Zajmiemy się znalezieniem przytulnej i intymnej lokacji, w której wspólnie ze swoimi gośćmi będziecie celebrować ten wyjątkowy dzień, kosztując słynnych włoskich specjałów, popijając dobrym winem z okolicznych winnic. Organizujemy wszystkie usługi niezbędne do podkreślenia i zapamiętania Waszego ślubu i wesela. Od fotografa, filmowca, DJa, cukierni, papeterii, różnego rodzaju atrakcji po kwestie związane z wyborem sukni ślubnej czy garnituru, znalezieniem zabytkowego włoskiego pojazdu, który uświetni Wasze mini podróże.

Dodatkowe zalety takiego rozwiązania to połączenie wesela i wakacji. Organizujemy ślub, a potem przez kolejne dni cieszycie się wolnym czasem w gronie najbliższych.

Jakie są koszty ślubu we Włoszech? Głównymi elementami determinującymi budżet takiego przyjęcia jest liczba gości oraz okres w jakim chcielibyście wziąć ślub. Współpracujemy z wieloma włoskimi, rzetelnymi firmami świadczącymi usługi weselne i okołoweselne, ale korzystamy również z usług polskich podwykonawców, którzy razem z nami obsługują tego typu eventy na najwyższym poziomie.

Czemu organizujemy śluby tylko w dwóch regionach Włoch?

TOSKANIA
APULIA

Pierwszy powód czysto prozaiczny, zakochaliśmy się w Toskanii od pierwszego wejrzenia podróżując tam zupełnie prywatnie. Zamarzyliśmy jednocześnie o tym, aby właśnie w tym miejscu zostawić po sobie ślad i móc uszczęśliwiać naszych klientów pięknymi realizacjami na takich wyjątkowych terenach. Szeroki dostęp do najwyższej jakości wszelkiego rodzaju produktów w Toskanii pozwala na organizację przyjęć weselnych na poziomie światowym. Otwartość tej nacji umożliwia poznanie kultury i zwyczajów włoskich od podszewki.

Apulia z kolei skradła nasze serca przy okazji organizacji pierwszego zlecenia we Włoszech. Wcześniej nie mieliśmy okazji poznania tego regionu. Białe budynki, trullo, genialne jedzenie typu: tiedda barese czy pasta orecchiette to istne niebo w gębie, a tajemnicze gaje oliwne o ogromnych połaciach dodają uroku całości. Na tym terenie również współpracujemy z niezwykłymi firmami, które spełniły oczekiwania zarówno nasze jako organizatorów wesel jak i klientów oraz ich gościa.