Karolina i Jan

Alternatywne wesele, pełne wyjątkowych dekoracji, smacznego jedzenia od najlepszej firmy cateringowej i dobrej muzyki. W wyjątkowym miejscu na ślub plenerowy na Śląsku. Karolina i Jan to bardzo odważna para uśmiechniętych ludzi. Po naszej pierwszej rozmowie wiedziałam, że mogę bez skrępowania uruchomić wyobraźnię i obudzić kreatywność. Postanowiłam zaproponować im przyjęcie weselne z motywem kolorystycznym, w którym główną rolę będzie grała czerń. Tak, czarne serwety, czarne elementy dekoracyjne, kolor ten pojawił się nawet w menu. Uwaga, hitem jednak była czarna suknia ślubna ! Gdy z Joasią (lovemotions) zobaczyłyśmy Karolinę w jej kreacji, obie bezapelcyjnie stwierdziłyśmy, że powinien to być kolor królujący wśród panien młodych, detronizujemy biel! Zarówno ślub jak i wesele odbyły się w Siedlisku „Stary Tartak”, wyjątkowym miejscu w naszym regionie, gdzie każdy kąt wypełniony jest historią, miłością i opieką właścicieli. Mimo, że pogoda nie sprzyjała nam już od rana nie stresowaliśmy się, ponieważ mieliśmy plan B dotyczący plenerowej ceremonii zaślubin na wypadek deszczu. Zobaczcie jak można zaaranżować wesele z klasą w całkiem nowej odsłonie, bez sztampy. Skromnie i elegancko, a jednak inaczej.

Karo i Jan o nas:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z Talk About Love. Podjęcie współpracy z Klaudią i Patrykiem spowodowało, że dzień naszego ślubu był czystą przyjemnością. Klaudia dopięła wszystko na ostatni guzik, dzięki temu mogliśmy się cieszyć najważniejszym dniem naszego życia.
Klaudia była cały czas wsparciem dla nas podczas przygotowywań, dzięki niej znalazłam wymarzoną suknię ślubną, a nie było łatwo znaleźć czarną 😉 Była z nami również podczas przyjęcia i pilnowała, żeby wszystko wyszło idealnie. Klaudia potrafiła znajdować kreatywne rozwiązania na nasze niestandardowe pomysły.
Dzięki Talk About Love nasze przyjęcie było magicznym i wyjątkowym wydarzeniem oraz spełnieniem wszystkich naszych marzeń.
Wszystkim Młodym Parą polecam Talk About Love, na pewno będziecie zadowoleni.”

Fotografowała: Lovemotions