Ania i Tomek

Tych dwoje poznaliśmy dwa lata przed weselem. Jest to długi okres współpracy konsultanta ślubnego z parą. Zdarza się, że zarys uroczystości, który stworzyliśmy na początku po takim czasie zmienia się diametralnie. Jednak w przypadku Ani i Tomka wiedzieliśmy dokładnie w jakim kierunku pójść. Byli bardzo konkretni i zdecydowani co do efektu jaki chcą osiągnąć na weselu. Ania zaczęła z wysokiego C określając paletę barw: czarny, bordo i fiolety! To kolory rzadko spotykane na imprezach tego typu. Co my na to? Dosłownie stwierdziliśmy, że wchodzimy w to w ciemno ! Oboje byli bardzo konsekwentni wybierając nawet garnitur i dodatki Tomka we wspomnianym  klimacie. Praca z nimi to była przyjemność i o ile preferujemy rozpoczęcie organizacji wesela maksymalnie na 1,5 roku przed planowaną datą, to w tym przypadku 2 lata to zbyt mało by nacieszyć się czasem spędzonym z nimi. Będziemy ciepło wspominać wspólne przymiarki wyjątkowej sukni ślubnej Ani, spotkania i dyskusje dotyczące aranżacji wesela, które po kilku minutach schodziły na boczne tory, zastąpione tematami zupełnie niezwiązanymi z Ich ślubem. Ania i Tomek zaufali nam w kwestii przeprowadzenia totalnej metamorfozy sali weselnej. Zdecydowali się na zmianę krzeseł, obrusy w kolorze marsala i totalnie szalone kompozycje kwiatowe. Ich Wielki Dzień był niesamowity, pełen ciepła rodzinnego, prawdziwych przyjacielskich relacji i tańców hulańcow do późnej nocy, a to wszystko dzięki nim. Czemu? Dlatego, że klimat uroczystości ślubnej tworzą ludzie, para młoda, oni powodują, że goście czują się dobrze, swobodnie i wyjątkowo. Jesteśmy wdzięczni za to, że los przysyła pod nasze skrzydła takich ludzi jak Wy. Aniu i Tomku, dziękujemy!

„Zacznę od tego, że współpraca z Klaudią to była najlepsza decyzja podczas przygotowań do Naszego ślubu! Poznałyśmy się na targach ślubnych i od samego początku naszej rozmowy nadawałyśmy na tych samych falach w tematach ślubnych i nie tylko Klaudia jest wspaniała, ciepła i otwarta, profesjonalna na każdym kroku. Dzięki Niej odeszło nam wiele obowiązków i stresów. Planowanie z Nią ślubu stało się przyjemnością, a na każde nasze spotkanie wprost nie mogłam się doczekać! Długie rozmowy i dylematy, które razem rozwiązywałyśymy to niezapomniane chwile!
Klaudia to żywy Anioł na ziemi, nigdy nie spodziewałam się, że można z takim sercem podchodzić do planowania czyjegoś ślubu.
Jeśli chcecie brać ślub, to przysięgam – nie warto robić tego samemu, bez Klaudii i Patryka byłabym kłębkiem nerwów na własnym weselu a tak dzięki ich koordynacji całego przyjęcia przeżyliśmy najlepsza imprezę w swoim życiu! Nie wspominając już o aranżacji naszej sali weselnej… Klaudia była w stanie pogodzić wszystkie nasze „zachcianki” i w dodatku zrobiła to w taki sposób, że po wejściu z zachwytu zabrakło nam słów!! DZIĘKUJEMY !! I polecamy najbardziej na świecie Ania i Tomek. „

Film Ooh Studio.

Świetny reportaż ślubny w wykonaniu Jacka Mielczarka.

Zdjęcia dekoracji nasza Uśka Foto.