Ania i Filip

Ta para zgłosiła się do nas tuż po zaręczynach. Wszystko działo się bardzo szybko, pierwsze spotkanie podczas którego miło gawędziliśmy o ich oczekiwaniach, zainteresowaniach, drugie kiedy poznali naszą wizję ich wesela, a później zajęliśmy się już tylko przygotowaniami. Ania i Filip wybrali u nas pakiet maxi, dlatego zajęliśmy się organizacją ich wesela od A do Z. Na pierwszy ogień poszła kwestia wyboru miejsca gdzie będą sobie ślubowali i świętowali razem z przyjaciółmi i rodziną. Wybraliśmy Willę Słoneczną, zlokalizowaną w cichym i spokojnym miejscu nieopodal Cieszyna. Willa to taka idealna przestrzeń na organizację slow wedding. Wydaje nam się, że goście odwiedzający to miejsce też to czują, dlatego odbywające się tam przyjęcia cechują się spokojem i czystą radością. W aranżacji sali postawiliśmy na sielskie klimaty z wykorzystaniem dużej ilości kolorów i naturalnych materiałów. Ania sama uplotła przepiękną makramę, która zdobiła ścianę za stołem prezydialnym. Ta dziewczyna ma niesamowity talent, który możecie śledzić o TU  Dodatkowo Ania zajęła się przygotowaniem prezencików dla żeńskiej części wesela w postaci pięknych boho breloczków. Tych dwoje zdecydowało się na ślub cywilny w plenerze, tuż obok sali weselnej co w połączeniu z wykorzystaniem bazy noclegowej oferowanej przez obiekt pozwoliło nam uprościć kwestie logistyczne. Impreza była gorąca, mimo że wrześniowe wieczoru bywają chłodne, a to dzięki wspaniałem zespołowi, który dawał czadu do późnych godzin nocnych. Zawsze gdy ktoś nas pyta czy lubimy swoją pracę odpowiadamy, że nie. A dlaczego? To bardzo proste, bo „lubimy” to za mało. Kochamy organizować śluby, a to za sprawą właśnie takich ludzi jak Ania i Filip, którzy zaufali nam w 100% i razem stworzyliśmy wesele, które zapadnie w pamięć nie tylko im, ale wszystkich gościom, a myślimy, że również podwykonawcom, którzy mieli przyjemność w nim uczestniczyć.

Ania i Filip o nas:

„Organizacja wesela to trudne zadanie. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu i musi być wyjątkowy. W naszym wypadku taki właśnie był, przekroczył wręcz nasze oczekiwania. Nie była to bynajmniej nasza zasługa 🙂

Współpraca z Talk About Love było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć na początku naszej ślubno-weselnej drogi. Klaudia stanowiła dla nas oparcie przez cały proces planowania i późniejszej realizacji, zarażała swoją energią i zaangażowaniem, rozwiązywała wszystkie problemy. Jej znajomość rynku oraz profesjonalizm sprawiał, że o nic nie musieliśmy się martwić. Czuwała nad najdrobniejszymi detalami, urzeczywistniając nasze marzenia o przepięknym ślubie i weselu. Poza kwestiami zawodowymi trzeba wspomnieć, że Klaudia jest cudownym człowiekiem, który emanuje serdecznością i wewnętrznym spokojem.

Była obecna zawsze, gdy jej potrzebowaliśmy, również podczas ślubu. Świadomość, że była przy nas osoba doświadczona, która potrafi zażegnać nawet największy kryzys, była naprawdę bezcenna. Dzięki niej nasz ślub i wesele przebiegały w cudownej atmosferze, prawie bez stresu (na własnym ślubie człowiek musi się jednak trochę stresować :)) – wiedzieliśmy, że możemy cieszyć się tym momentem i po prostu dobrze się bawić. Teraz, gdy wspominamy tamten okres jesteśmy pewni, że nie mogliśmy trafić w lepsze ręce. I że podjęcie współpracy z Talk About Love było jedną z naszych najlepszych decyzji.”

Fotografowała Asieńka z Lovemotions